Kilka słów o nas Expok Krystian Topa

Olsztyn – to tutaj od 2011 roku prowadzimy swoją działalność. Studio kuchenne Expok bazuje na wieloletnim doświadczeniu w branży oraz na potencjale i zdolnościach ludzi, którzy je współtworzą. Współpracujemy tylko z najlepszymi.

Pomysłowość, innowacyjność, oryginalne pomysły i nietuzinkowe rozwiązania – to nas wyróżnia.

Nasza domena to kompleksowe realizacje zleceń, ciekawe aranżacje, nowoczesne i klasyczne meble kuchenne. W profesjonalny i konkretny sposób przygotowujemy unikatowe projekty, tworząc funkcjonalne i estetyczne kuchnie.

Meble kuchenne to nasza pasja. Mamy świadomość, że kuchnia to ważna przestrzeń w każdym domu i mieszkaniu, a jej aranżacja jest często nie lada wyzwaniem, dlatego czerpiemy z naszej wiedzy i doświadczenia, aby pomóc wykreować kuchnię doskonałą!

Z największą starannością dbamy o pełen profesjonalizm usług, najwyższą jakość projektów, materiałów i wykończeń. Cenimy rozwiązania unikatowe i komfortowe dla zamawiającego. Dla nas najważniejsza jest jakość i satysfakcja klienta. Uwzględniając indywidualne preferencje i pomysły, projektujemy wyjątkowe meble kuchenne na wymiar.

Nasze usługi to nie tylko meble kuchenne, ale również kompleksowa aranżacja całego mieszkania – od wyposażenia kuchni i jadalni, przez oryginalne koncepcje szaf przedpokojowych, aż po łóżka i mebelki dziecięce. Specjalizujemy się w nietypowych rozwiązaniach.

Masz pytanie? Zajrzyj do częstych pytań naszych klientów lub skorzystaj z naszego formularza internetowego, a my odpowiemy jak najszybciej to będzie możliwe.

Odwiedź nas, zadzwoń lub napisz. Przyjdź do nas z wymiarami pomieszczenia, a przygotujemy wstępny projekt na miejscu!