Meble na Wymiar

Pomieszczenia użytkowe, to miejsca, w których spędzamy znaczą część naszej doby. Niezależnie od tego, czy mamy na myśli biuro, w którym pracujemy, salon naszego domu, czy sypialnię- warto zadbać o to, by owa przestrzeń była optymalnie wykorzystana i zabudowana w myśl zasady ergonomii, a główną zasadą, którą powinniśmy się kierować, przy aranżacji pomieszczenia to funkcjonalność. 

Szafa wnękowa na wymiar

Praktyczne i funkcjonalne szafy wnękowe na wymiar

Proces tworzenia szafy na wymiar rozpoczyna się w głowach naszych klientów. To właśnie tu rodzą się pomysły i ciekawe wizje tego, jak ma wyglądać mebel. Wykwalifikowana kadra doświadczonych ludzi, służy fachową wiedzą inżynieryjną i aranżacyjną na kolejnych etapach udoskonalania projektu i jego ostatecznej realizacji i montażu. Wspólnie zarażamy się pasją tworzenia wyjątkowych mebli pod indywidualne gusta klientów. Po dostarczeniu przez klienta wymiarów pomieszczenia do zabudowy, prezentujemy wachlarz możliwości zapełnienia tej przestrzeni przez funkcjonalne moduły i elementy. Po uzgodnieniu wszelkich szczegółów i wyborze jednej z wielu opcji, przystępujemy do tworzenia projektu 3D i wizualizacji mebli. Kolejnym etapem jest szczegółowy pomiar wnęki lub pomieszczenia, w celu optymalnego dopasowania szafy na wymiar. Po podpisaniu umowy następuje montaż z wykorzystaniem precyzyjnych i niezawodnych narzędzi. 

Jakie cechy powinny posiadać szafy wnękowe na wymiar?

  1. Funkcjonalność szafy tworzonej na wymiar zależy od bardzo wielu czynników. Jednym z nich jest precyzja, z jaką tworzy się poszczególne jej elementy. Warto podkreślić, że kluczową rolę gra tutaj odpowiednie dopasowanie wymiarów szafy pod wnękę. 
  2. Idealnie wkomponowanie się w aranż pomieszczenia. Szafy wnękowe na wymiar powinny harmonijnie dopełniać stylistykę danego pomieszczenia. Należy więc dobrze przemyśleć materiał, z którego mają zostać wykonane meble na wymiar
  3. Uniwersalny wygląd szaf tworzonych na wymiar. Rokroczna zmiana dodatków i aranżacji wnętrza to domena wielu z nas. W tym kontekście należy zwrócić szczególną uwagę na ogólną estetykę projektu, na podstawie którego powstanie wymarzona szafa na wymiar. Przed ostatecznym zatwierdzeniem projektu, warto postawić na uniwersalny, nienachalny wygląd szafy. Bardziej ekstrawaganckie pomysły sprawdzą się tylko wówczas, gdy mamy pewność, że nie będziemy zmieniać aranżacji danego wnętrza.
  4. Trwałość szafy na wymiar, zależy nie tylko od materiału, z którego zostanie ona wykonana, ale również od precyzji w wykonaniu i wykończeniu wszystkich elementów szafy. 
  5. Objętość i wielkość szafy na wymiar. Objętość i podział komponentów szafy, zależy głównie od specyfiki pomieszczenia, w którym będzie się ona mieścić. Zupełnie innego podziału półek będzie wymagała szafa w kuchni niż na przykład szafa do biura. Jest to bardzo ważny aspekt praktyczny szafy na wymiar, który wymaga zastanowienia w fazie wstępnej projektu.

Solidnie wykonane meble atrakcyjnym dodatkiem aranżacyjnym

Mebel, oprócz przeznaczenia funkcjonalnego, powinien być piękny. Otaczając się pięknymi przedmiotami codziennego użytku, w naszych mieszkaniach i w miejscu pracy, tworzymy wyjątkową, unikatową przestrzeń, w której chcemy działać. Stworzymy meble, które są jednocześnie uniwersalne i unikatowe. Szafy wnękowe na wymiar tworzone w naszej firmie, cechuje wysoka estetyka wykonania. Dzięki temu, idealnie pasują do nowoczesnych apartamentów, jak i do pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym.

Precyzyjne dopracowany projekt punktem wyjścia dla tworzenia mebli

Meble tworzone na zamówienie to dzieła sztuki użytkowej, które mają swoje ważne zastosowanie w pragmatycznie pojmowanej codzienności. Szafy na wymiar powinny służyć domownikom bądź też pracownikom przez wiele lat użytkowania. Ich wykonanie warto więc powierzyć profesjonalistom, którzy pomogą dostosować nasze wizje o wymarzonym meblu do praktycznych wymogów danego pomieszczenia. Jest to bardzo istotny punkt, w którym marzenia łączą się z rzeczywistością. Nasza olsztyńska firmaposiada doświadczenie we współpracy z wymagającymi klientami. Każde wyzwanie jest dla nas ciekawą przygodą i dokładamy wszelkich starań, by efekt finalny naszej pracy cieszył naszych klientów i służył im przez długie lata.

 

Polecamy również zapoznanie się z naszą ofertą Kuchni na wymiar.

Skontaktuj się z nami

Studio Ul. Wilczyńskiego 28

507 055 871 Krystian Topa

e-mail: wyślij wiadomość
meble@expok.pl  , biuro@expok.pl
https://www.expok.pl

Odwiedź nas

Studio kuchenne Expok
ul. Wilczyńskiego 28
10-693 Olsztyn

pon i pt: 10:00-17:00
wt - czw 10:00-18:00