Meble na Wymiar

Jak działamy

W salonie czekają na Państwa wyszkoleni i bardzo kreatywni projektanci którzy zawsze pomysły przelewają na projekt łącząc to w funkcjonalność oraz niebagatelny wygląd.

W salonie czekają na Państwa wyszkoleni i bardzo kreatywni projektanci którzy zawsze pomysły przelewają na projekt łącząc to w funkcjonalność oraz niebagatelny wygląd. Po pełnym omówieniu projektu, wprowadzeniu ewentualnych zmian poprzedzonych wspólną konwersacją, zastaje przedstawiona Państwu pełna oferta cenowa wraz z promocjami które będą Państwa obowiązywać przy zakupie mebli, armatury, sprzętów AGD oraz innych rzeczy z naszej oferty firmowej. Po podpisaniu umowy otrzymacie Państwo oryginał umowy, specyfikacje techniczną, fakturę zaliczkową. Podpisując umowę wpłacacie Państwo 40 % wartości zamówienia. Kolejną zaliczka w wysokości 55% przy montażu zamówienia oraz ostatnią wpłatę wysokości 5% wpłacane są po pełnej realizacji. Staramy się zawsze doradzić klientowi odpowiedni asortyment aby klient kupił rzeczy które będą spełniać jego wymagania.

Zamawiając u nas meble otrzymujecie Państwo promocje na kolejne rzeczy. Pamiętają Państwo również o naszych dodatkowych promocjach znajdujących się w zakładce AKTUALNE PROMOCJE.

Przyjdź i sprawdź nasze możliwości.

Skontaktuj się z nami

Studio Ul. Wilczyńskiego 28

507 055 871 Krystian Topa

e-mail: wyślij wiadomość
meble@expok.pl  , biuro@expok.pl
https://www.expok.pl

Odwiedź nas

Studio kuchenne Expok
ul. Wilczyńskiego 28
10-693 Olsztyn

pon i pt: 10:00-17:00
wt - czw 10:00-18:00