Meble na Wymiar

10 lat gwarancji na zmywarki do naczyń Siemens

10 lat gwarancji na zmywarki do naczyń. Zyskujesz 10-letnią gwarancję na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki marki Siemens przed przerdzewieniem.

Wnętrze zmywarek marki Siemens wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od daty dostawy zmywarki do klienta.

Zarejestruj urządzenie online

 

Jedna rejestracja, wiele korzyści

Odbierz swoją przedłużoną gwarancję już teraz i uzyskaj dostęp do wielu innych korzyści:

Dowiedz się wszystkiego o produkcie. Poznaj swój produkt — uzyskaj wszystkie informacje, pobierz
podręcznik użytkownika, zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami i informacjami oraz znajdź odpowiednie akcesoria.

Poznaj nowości marki Siemens. Bądź wśród pierwszych osób, które dowiedzą się wszystkiego o nowych produktach, innowacjach i ofertach specjalnych — lub zarejestruj się i zaprenumeruj biuletyn marki Siemens.

Uzyskaj pomoc techniczną dla produktu. W tym miejscu znajdziesz wskazówki i filmy dotyczące produktów marki Siemens, wszystkie informacje na temat usług Siemens oraz możliwości przedłużenia gwarancji.

Skontaktuj się z nami

Studio Ul. Wilczyńskiego 28

507 055 871 Krystian Topa

e-mail: wyślij wiadomość
meble@expok.pl  , biuro@expok.pl
https://www.expok.pl

Odwiedź nas

Studio kuchenne Expok
ul. Wilczyńskiego 28
10-693 Olsztyn

pon i pt: 10:00-17:00
wt - czw 10:00-18:00